شیخ الاسلام
بنياد نيكوكاري شيخ السلام در سال 1384 ه.ش. به همت دكتر حميدرضا پوراسلامي بياد روانشاد شيخ اسلام یا شيخ السلام( جد پدری ایشان) و با هدف ارائه خدمات نيكوكارانه در حيطه بهداشت و سلامت در محدوده شهرستان جيرفت تاسيس گرديده است. 
 اين بنیاد در راستای اهداف عالیه خود تا کنون ساختمانهای یک باب خانه بهداشت و یک واحد اورژانس بین راهی و خانه بهداشت دهان در روستای باغ علیشیر در حاشیه جاده جیرفت به دلفارد ساخته که مورد بهره برداری قرار گرفته اند.
 و این بنیاد تصمیم دارد در اینده نیز بکمک علاقمندان چنین خدماتی را در سایر مناطق محروم و نیازمند جیرفت و ساردوییه انجام دهد.

خیریه در ادامه فعالیت های نیکوکارانه خود در زمستان 1392 اقدام به احداث و تجهیز کلاس های درس یک دبستان در روستای محروم دامنه کوه آبسگون در حوزه شهرستان رودبار جنوب با استفاده از کانکس نموده.کلاس های درس این دبستان تا قبل از این در فضای باز و در کپر و با کمترین امکانات تشکیل می شد. در این امر نیکو، خیریه از کمک چند تن از دندانپزشکان جنوب استان کرمان بهره برد و دبستان "مینای سپید" و "عاج تابان" نامگذاری شد که در این نامگذاری حروف اول نام خانوادگی دندانپزشکان حامی طرح مستتر استتصاویر مدرسه قبل از بازسازیتصاویر مدرسه بعد از بازسازیدر راستای فعالیتهای قبلی در زمستان ۹۳ دو مدرسه جدید، در روستاهای شهید سالاری ( مینای سپید ۲) و عباس آباد میراحمدی ( مینای سپید ۳ ) ساخته شد.

متخصصین کلینیک
پیام هــای سلامتــی